Біг. Як похудати за тиждень

 

Як похудати за тиждень?? ДА ніяк, на це потрібно значно більше часу, просто це найпопулярніший запит і тому він попав в заголовок цієї статті! Ну звичайно Ви можете скинути декілька зайвих кг, якщо перестанете їсти солодке, будете пити воду .........ой це тема для іншої статті. А зараз про біг!

Стаття набрала популярність вже, то ж викладу свій результат, мінус 25 кг , в планах доставити третє фото, в кінці 2013)

 

 

Я ЦЕ ЗРОБИВ !!!!!

Я почав бігати та не закинув, давно в мене зріла ця задумка і було декілька спроб по 3, 5 , 8 км, день, два, тиждень, але якось не складалось. Зараз напевно готовий, готовий морально. Першого жовтня це був день старту і набігав я вже 139 км, виходить біля 80 км в місяць, це враховуючи що днів 14 не бігав через футбольну травму. 

Використовую програму на Android, яка фіксує дистанції , та вся статистика доступна для перегляду , ось лінк runkeeper. Фіксує час, дистанції, темп бігу.

Щоб почати бігати потрібно : 

  • будь-яке спортивне взуття
  • одяг, бажано спортивний))
  • плеєр (з ним веселіше)
  • мотивація

ТОБТО все що потрібно є в кожного, так що GO

От останнє я взяв із твіттера, де Слава Баранський, почав регулярні пробіжки та постив свої треки, і переконував що це круто бігати. І я побіг.........І це круто!!!

Я розпочинав із 2-3 км, після 1 км щось поколювало, трішки ритм дихання збивався, зате зараз після 5км не відчуваю втоми, задишки. Біг мене часто рятує від проскратинації, і коли не знаєш за що взятись, задовбав клієнт, і коли просто буває "все погано", кросівки, і в парк, повертаюсь наповнений позитивом! 

Біг дисциплінує, разом з бігом я повернув регулярні заннятя англійською в LinguaLeo,  тренування в Lumocity, та запрацювала моя система 100 (віджимань)+100 (пресс) та додався турнік, який піде в цілі Must done.

Починайте займатись фізкультурою і Ви дізнаєтесь як похудати швидко :) 

 Ось мій звичний маршрут:

Маршрут пробіжки

 

 

 

 

 

Comments: